سوالات متداول

محتوی ارایه شده در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران قرار دارد
تیم ما با فعالیت و تحویل موفق سفارش‌ها به مشتریان و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه آموزش الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی شناخته شده است
محتوای ارایه شده بر روی سایت با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر را از خود ساقط می‌کند
1دوره مجازی تندخوانی PH.R چیست ؟
دوره مجازی تندخوانی دوره ای جهت آموزش و بالابردن فوق العاده سرعت مطالعه با تمرینها و تکنیک های تندخوانی روز دنیا و تمرینهای ویژه PH.R
2دوره تندخوانی PH.R چگونه برگزار میشود؟
این دوره به صورت مجازی و با ارسال بسته پستی تندخوانی طلایی و پیشتیبانی از طریق سامانه پیامکی و کانال تلگرام برگزار می‌گردد
3ثبت نام از طریق سایت چگونه است؟
با مراجعه به سایت www.phrs.ir و بخش ثبت نام دوره تندخوانی فرم مربوطه را تکمیل نمایید و بعد از پرداخت شهریه دوره منتظر راهنمایی بخش پیشتیبانی سامانه پیامکی و در نهایت ارسال بسته تندخوانی طلایی بمانید.
4طریقه ثبت نام دوره تندخوانی PH.R چگونه است؟
ثبت نام دوره تندخوانی PH.R از طریق سایت و یا سامانه پیامکی امکان پذیر است.
5طریقه ثبت نام از طریق سامانه پیامکی را توضیح دهید؟
در صورتی که متقاضی بسته تندخوانی از طریق سایت موفق به ثبت نام نشود می‌تواند. از طریق سامانه پیامکی500028682 اقدام به ثبت نام نماید. برای این کار لازم است : 1) نام ،نام خانوادگی ،سن،تحصیلات،ایمیل و شماره همراه ، آدرس و کدپستی،به سامانه 500028682 ارسال نمایید. 2) مبلغ شهریه جهت ثبت نام یک ترم 4 ماهه همراه با ارسال بسته تندخوانی طلایی 198000 هزار تومان به شماره کارت 5041721026459801 به نام دوره قرآنی و تندخوانی PH.R پرداخت و شماره فیش واریزی به سامانه 500028682 ارسال نمایید. 3) پس از انجام مراحل فوق بسته تندخوانی به آدرس و کدپستی شما ارسال می‌گردد در ضمن توجه داشته باشید بسته های تندخوانی توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد و هزینه ارسال بسته پستی توسط موسسه پرداخت می‌شود و نیازی به پرداخت وجه اضافه بابت ارسال پستی نمی‌باشد.
1فواید دوره تندخوانی PH.R چیست ؟
6) فواید دوره تندخوانی PH.R چیست ؟  استرس زدایی هنگام مطالعه  تندخوانی پیشرفته  بالا بردن راندمان مطالعه و خواندن های بسیار سریع  تقویت حافظه  یادداشت برداری موثر  مدیریت فوق العاده زمان  فعال سازی نیمکره راست مغز و متعادل سازی دونیمکره مغز  فعال سازی سلولهای نورون Neuron در مغز  افزایش فوق العاده اکسیژن رسانی در مغز با مدیتیشنهای تنفسی  افزایش فوق العاده تمرکز هنگام مطالعه و ... با مدیتیشنهای تمرکزی  افزایش فوق العاده سرعت و تقویت چشم با تمرینهای ویژه و فوق العاده  افزایش شگفت انگیز دامنه دید و مشاهدات چشمی  افزایش فوق العاده سرعت عمل  افزایش فوق العاده حافظه تصویری  ایجاد آرامش عصبی و روانی  اصلاح تغذیه و بالا بردن راندمان مطالعه با تغذیه مناسب و ...
2دوره تندخوانی چند قدم هست ؟
دوره تندخوانی 8 قدم هست که چهار قدم اول با ارسال بسته پستی تندخوانی طلایی انجام می‌شود و چهار قدم بعدی با ارسال فایل PDF جزوات به ایمیل متقاضیان و پشتیبانی از طریق تلگرام و سامانه پیامکی انجام می‌شود .
3بسته تندخوانی طلایی چیست؟
بسته تندخوانی طلایی شامل قدم اول تا چهارم بیش از 250 صفحه A4 با بهترین کیفیت چاپ (رنگی و سیاه و سفید) در یک ترم 4 ماهه که پس از ثبت نام به آدرس پستی شما ارسال می‌گردد.
4شهریه بسته تندخوانی طلایی PH.R چقدر است ؟
شهریه بسته تندخوانی در یک ترم 4 ماهه با پشتیبانی از طریق کانال تلگرام و سامانه پیامکی 198000 تومان می‌باشد .
5بسته تندخوانی طلایی چگونه برای ما ارسال میشود؟
ارسال بسته ها از طریق پست پیشتاز و به آدرس پستی شما ارسال میشود.
6شهریه قدم پنجم تا هشتم چقدر است ؟
جهت تشویق و پیشرفت هر چه بیشتر عزیزان تندخوان شهریه قدم پنجم تا هشتم بر اساس زمان رکورد محاسبه میشود به این ترتیب که مثلا در آزمون نهایی قدم چهارم هر چه زمان رکورد کمتر و درصد درک مطلب بیشتر باشد تخفیف بیشتر جهت شهریه قدم پنجم لحاظ میشود. و به همین ترتیب قدم ششم و هفتم و هشتم
1نسخه دیجیتال
با توجه به درخواست بعضی از اعضاء محترم و سروران گرامی مبنی بر بارگذاری و ارائه نسخه دیجیتال تندخوانی طلایی PH.R پیکج دیجیتالی نیز از طریق سایت در دسترس قرار گرفت .
2تفاوت نسخه دیجیتال با پکیج تندخوانی PH.R چیست؟
نسخه دیجتالی تندخوانی PH.R نیز در واقع همان محتوای پکیج پستی هست با این تفاوت که نسخه دیجتال درواقع PDF قدم اول تا چهارم هست اما پیکج و بسته ارسال پستی نسخه چاپی به انضمام تمرین چشمی می‌باشد البته در نسخه دیجتال نیز تمرین چشمی بصورت فایل PDF موجود است .
3شهریه نسخه دیجیتال چقدر است ؟
شهریه نسخه دیجتال تندخوانی PH.R مبلغ 40000 تومان است البته پس از دریافت نسخه دیجیتال در صورت تمایل به دریافت پکیج کامل پستی تندخوانی PH.R متقاضیان محترم میتوانند از طریق سامانه پیامکی 500028682 نسبت به دریافت پکیج پستی اقدام نمایید و بدیهست در صورت درخواست و سفارش بسته کامل پستی مبلغ 40000 تومان پرداختی از مبلغ 198000 تومان کل بسته کسر میشود.
1رکوردگیری چیست؟
12) رکوردگیری چیست؟ تمام تمرینهای دوره تندخوانی با رکوردگیری و مدیریت زمان انجام میشود تمام مطالعه روزانه شما و برنامه های کتابخوانی شما با کرنومتر و یا هر وسیله سنجش زمان مثل زمان سنج (کرنومتر)گوشی همراه ثبت می‌شود و درصد پیشرفت شما در هر آزمون ثبت میشود توجه داشته باشید لزوما نیازی به خرید کرنومتر نیست و گوشی های همراه برای این کار مناسبتر است
2 آزمون های هر قدم چگونه انجام میشود؟
در هر قدم آزمون های مربوطه را که معمولا یک صفحه حدود 270کلمه ای است که با کرنومتر (زمان سنج) ثبت میشود و بعد از انجام و ثبت زمان 10 تست مربوطه را جواب میدهید و میزان درصد درک مطلب خودتان را ثبت و به سامانه پیامکی ارسال میکنید.
3زمان انجام تمرینها چگونه مدیریت میشود؟
زمان انجام تمرینها با کرنومتر (زمان سنج) مدیریت و ثبت میشود
1مدت زمان دوره مجازی تندخوانی چقدر است؟
قدم اول تا چهارم در یک ترم 4 ماهه انجام می شود با تمرینهای بسیار جذاب و شگفت انگیز که بیشتر جنبه سرگرمی دارد و بسیار نشاط آور و ضد استرس و افسردگی است .
2 طریقه ثبت نام قدم های پنجم تا هشتم چگونه است؟
طریقه ثبت نام قدم های پنجم تا هشتم چگونه است؟ بعد از انجام تمرینهای شگفت انگیز بسته تندخوانی طلایی (قدم اول تا چهارم) متقاضیان میتوانند جهت ثبت نام قدم پنجم اقدام نمایند که طریق ثبت نام در جزوه قدم چهارم توضیح داده شده.
3 آیا تضمینی برای دوره تندخوانی وجود دارد؟
مقدار پیشرفت و نتیجه دوره تندخوانی رابطه مستقیم با انجام پیوسته‌ی تمرین ها دارد پس شما تضمین کنید که تمرینها را به خوبی انجام بدهید ما هم تضمین می‌کنیم که نتیجه بسیار خوب بگیرید. البته اینگونه نیست که اگر کسی تمام تمرینها را انجام نداد پس نتیجه هم نمی‌گیرد بلکه ما در طول چند سال تجربه ای که داشتیم افراد زیادی هم داشتیم که وقت کمی گذشتند و به صورت پراکنده تمرین انجام دادند یا شاغل بودند فرصت و زمان کمی داشتند بسیار هم راضی بودند چرا که حداقل سرعت خواندنشان 10 برابر افزایش یافته بود اما وقتی ما بحث از نتیجه خوب و عالی می‌کنیم منظور ما رکوردهای جهانی است یعنی مثلا یک صفحه کمتر از 5 ثانیه بخوانید .
1حداقل و حداکثر سنی که میتوانند در دوره مجازی شرکت کنند چند سال است؟
حداقل و حداکثر سنی که میتوانند در دوره مجازی شرکت کنند چند سال است؟ حداقل 12 سال و حداکثر 99 سال تمرینهای تندخوانی PH.R برا ی بزرگسالان نیز بسیار مفید است که در این زمینه افراد هم داشتیم و شاهد پیشرفت بسیار خوب بزرگواران بودیم .
2آیا کسانی که بسیار کند خوان هستند میتوانند در دوره شرکت کنند؟
اصلی ترین هدف دوره تندخوانی PH.R از بین بردن عادت های غلط و کند خوانی است و تمرینهای PH.R شدیدا این گونه ملکات و عادات نهفته شده در درون را که متاسفانه به آن خو گرفته ایم و کاملا به آن شرطی شدیم از بین می برد و شما را با تندخوانی و عبارت و جمله و پراگراف و صفحه خوانی شرطی می‌کند.
1چگونه میتوانیم با شما در ارتباط باشیم ؟
از طریق سامانه پیامکی 500028682 میتوانید با ما در ارتباط باشید.
2 آیا ارتباط تلفنی با شما ممکن است ؟
با عرض پوزش به علت تعداد زیاد متقاضیان فعلا امکان برقراری تماس صوتی نیست در این مورد واقعا عذر ما را بپذیرید
3برای ارسال نامه و مکالمات چه راهکاری در نظر دارید ؟
برای رسیدیگی به درخواست های مرحله ای شما سیستم تیکتینگ پیاده سازی خواهد شد و برای استفاده از این قسمت بعد از عضویت در سایت دسترسی به این قسمت برای شما مقدور خواهد شد

سوالی قبل از سفارش دارید ؟