قبل از استفاده از خدمات این سایت، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

1وب سایت ایرانی
این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
2کپی رایت
کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است
3تائید دیدگاه
علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را ویرایش ، حذف و تایید کند وظیفه اصلی این کار بر عهده خود عضو می باشد
4ویرایش مطالب
مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد.

قوانین فروشگاه

شما توافق می کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است.

1رفع مسئولیت
تندخوانی مسئول هیچ زیانی که به خاطر استفاده از سایت به سایت شما برسد، نیست. چه این زیانها مستقیم یا غیر مستقیم و مهم یا غیر مهم باشد. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه هایی شده باشد .
2تغییرات در سایت
این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود
3حریم شخصی
بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، تیم ما متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.
4اطلاعات کاربر
تمامی اعضا باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند
5آدرس سفارشات
ثبت آدرس ، شماره تماس و ایمیل برای سفارش محصولات اجباری می باشد و باید بصورت صحیح و دقت بالا وارد شود . کلیه محصولات دانلودی به ایمیل وارد شده ارسال خواهند شد .